Witajcie!

Postanowiłam po dość długim czasie spontanicznie wrócić do pisania. Nie będę się tłumaczyć gdzie byłam jak mnie nie było, ale w dużej mierze cieszę się, że ten czas mam prawie za sobą. Dziś ograniczę się do zaprezentowania moich prac z tegorocznego pleneru „Ceramika Dotyk Ziemi”, o którym już pisałam.  Zobaczycie także, że z mojej inspiracji mozaikowej niewiele niestety wynikło.Tegoroczny plener upłynął w rewelacyjnej atmosferze. W dużej mierze winię za to wspaniałych ludzi, jakich poznałam na tegorocznym wyjeździe. Wszyscy byli tak serdeczni, przyjaźni i wspierający, że aż mi się łezka zakręciła w oku na myśl o wyjeździe. Z pewnością jeszcze nie raz zawitam w Artystyce. Poniższe zdjęcie dzięki uprzejmości Alicji:*

20160828_130321

Taką donicę udało mi się wylepić. W trakcie suszenia zaczęła pękać, ale szczęśliwie, dzięki magicznym sposobom Krysi, udało się ją uratować:)

dsc03292

Już wisi na ścianie, ale jeszcze nie udało mi się zrobić jej zdjęcia.

Kolejne skarby:

dsc03295b

Cukiernica. Chyba najlepsze szkliwienie jakiego w życiu dokonałam:

dsc03299

„Dziurawy” lampion…

dsc03290

Z podstaweczką na podgrzewacza:

dsc03366

W nocy robi bardzo ładne kulki na ścianie i suficie, w dzień wygląda tak:

dsc03356

„Sówki” – solniczka i pieprzniczka:

untitled-2

Jeszcze muszę dorobić im silikonowe „korki”, ale ciągle nie mam na to czasu…

untitled-1

Koci talerzyk. Miał być podstawką na jajka, ale okazał się zbyt płytki, zwłaszcza po dosypaniu szkła…

dsc03304

Porcelanowe gwiazdki na choinkę, które ostatecznie skończyły jako wietrzne dzwoneczki… Było sześć, ale jedna się stłukła:

untitled-3

Na deser Rybki z raku:

dsc03264


To tyle na dziś… tak, żeby nie było za dużo na raz;) Jestem przeogromnie zadowolona z tegorocznego pleneru i nie mogę się doczekać kolejnego!

s