SONY DSCHej, ho!

Ostatnio zauważyłam, że znów spadła mi motywacja do dbania o włosy… Dlatego zgłosiłam się do aż dwóch akcji jednocześnie;)

W tym wpisie chciałam się też pochwalić swoim pierwszym wygranym konkursem!

Pierwszą z akcji, w której zdecydowałam się wziąć udział jest testowanie Kallosów u Anwen. Mam nadzieję dzięki akcji znów wrócić do regularnej pielęgnacji włosów, ponieważ ostatnio sporo odpuściłam… Specjalnie na tą okazję zakupiłam maskę Placenta:

SONY DSC

Druga akcja, która mnie zainteresowała, to zapuszczanie włosów pod zabawnym hasłem „Zapuśćmy się na wiosnę! ;)” – która pojawiła się na blogu Ewy. Zamierzam skupić się na wcierkach na porost włosów. Kusi też siemię lniane czy drożdże (miałam po nich w zeszłym roku świetne efekty).

W tym momencie moje włosy wyglądają tak (po myciu, przy głowie jeszcze lekko mokre):

SONY DSC

I mają 56,5cm długości. Dążę do 70 cm, czego oczywiście przy moim tempie wzrostu włosów nie dokonam w tak krótkim czasie, ale na pewno zbliżę się do celu. Co 2 miesiące planuję też podcinanie – chciałabym przy okazji zagęścić końce i w ogóle włosy, bo w kucyku mam niecałe 7cm… (choć może tego nie widać na pierwszy rzut oka).

Trzymam kciuki za wszystkie uczestniczki obu akcji!

Co do konkursu, który wygrałam… To pierwszy raz coś wygrałam i cieszyłam się jak głupi do sera przez cały dzień:)) Jeszcze raz serdecznie dziękuję autorce bloga dzikawozkowa.pl!